kf ballkani tabela

Përmbledhje e ndeshjeve, rezultateve, dhe tabelave për FFK Superliga. 08/07. Gjdo informacion dhe produkt Drita FC ka të drejtën e sajë të publikimit dhe mbrohen me ligjin në fuqi për të drejtën e autorit. Szukaj drużyn, piłkarza lub tabeli: Go to Mobile Page: m.TablesLeague.com Tabele piłkarskie strona główna; H2H; H2H KF Flamurtari - Ballkani This page shows the detailed table of the Superliga e Kosovës in season 19/20. Odd: 1,75 . Feronikeli është përforcuar në pozitën e parë, tani me 29 pikë, pesë më tepër se Prishtina, e cila prej orës 17:45 luan me Trepçën ’89. For the last 15 matches, KF Ballkani got 7 win, 3 lost and 5 draw with 28 Goals For and 15 Goals Against. • Difference between KF Drita at 1st and KF Ballkani at 2nd is 3 points. Stake: 5/10 ... O Llapi já não tem mais objetivos no campeonato pois é um time de meio de tabela.Nas últimas 5 partidas o time vem de 2 empates e três derrotas e jogando em casa contra o líder Drita a equipe levou um 4x0 vexatório. Raporti – Java XIV: Ballkani – Llapi 1-1 Java XIV Ballkani – Llapi 1-1 Golashenues: Arbër Potoku 70′ / Sebino Plaku 33’pen (asistues Valmir Veliu) Kartonët e verdhë: November 6, 2019 Analysis. Përparim kanë bërë edhe Gjilani dhe Ballkani, me fitoret ndaj KEK-ut (2:0), përkatësisht Llapit (1:0). Kosovo Superliga 2020/2021 table, full stats, livescores. • The point gap between KF Drita at the top and KF Besa Pejë at the bottom is 35 points. 2 - 1 (2 - 1) KF Arberia. Kjo është webfaqja zyrtare e klubit futbollistik Drita nga Gjilani. KF Ballkani. KF Ballkani has a completely lethal attack - 2.8 per game, and very reliable defense - 1.2 per game. Infos, Statistik und Bilanz zum Spiel KF Ballkani Suhareka - KF Arberia - kicker KF Ballkani VS KF Arberia live scores, O/U odds, results, team stats and match summary of Kosovo Superliga on 11-30-2020. For this match, the initial Asian Handicap is KF Ballkani-1.5; The initial Goals Odds is 3.25. All this allows them to confidently lead the tournament table, being ahead of their today's rival by 15 point(s). KF Ballkani x KF Llapi. The match of KF Ballkani vs KF Besa Peje in Kosovo Superliga is started at 2020-10-31 20:37. In this match they are a clear favorite, but it will definitely not be an easy game. League, teams and player statistics. Detail. Odds. Kosovo Superliga. Check Superliga 2020/2021 page and find many useful statistics with chart. FC Ballkani Therandë, 28 mars 2019, - Të dashur miq dhe simpatizant të klubit të qytetit, ju informojmë se rrugëtimit tonë i’u kanë bashkangjitur z.Ismajl Kasumi (emër i njohur ne elitën e Futbollit të Kosovës) në rolin e drejtorit teknik. KEK-u mbetet në pozitën e fundit me … The home, away and annual tables are displayed on the right side. Lajme dhe sport në shqip për FFK Superliga. • The bottom team (KF Besa Pejë) need 15 more points to escape automatic relegation.

Piya Pronto Speisekarte, Transcript Of Records Bachelorzeugnis, Chiropraktik Studium Deutschland, abmahnung Nachbar Ruhestörung, Latein Nach Der 9 Abwählen, Kadewe Group Eigentümer, Angergymnasium Jena Klassenfotos, Schmerzen Linke Seite Unter Den Rippen, Berlin Kfz Dienstleistungen, Latein Nach Der 9 Abwählen,

Leave a Reply